Odalarımız

Yiğitşah Apart olarak sizlere sunduğumuz farklı özelliklerde dört adet odamız var. Rezervasyon yaparken hangi odayı istediğinizi ve müsaitlik durumunu öğrenmenizi rica ederiz.

Büyük bir bahçemiz var. Tüm misafirlerimiz diledikleri zaman bahçede barbekü yapma ve hamakta keyif yapma imkanına sahiptir.

Tüm odalarımızda
tv, klima, sıcak su, ücretsiz wifi internet, buzdolabı, ocak bulunmaktadır. Dileyenler ortak çamaşır makinesini kullanabilirler. Diğer özellikleri aşağıdaki gibidir.

ODA 1 – PEMBE

2+1 olacak şekilde tasarlandı. Bir odasında çift kişilik bir yatak, diğer odasında 2 adet tek kişilik yatak mevcut. Mutfağı bağımsız. Oda giriş katındadır.

ODA 2 – MOR

1+1 olarak tasarlandı. Açık mutfak salon şeklinde. Bir adet yatak odası var. Yatak odasında bir çift kişilik ve bir tek kişilik yatak var. İstenirse salondaki iki adet çekyat yatak olarak kullanılabiliyor.

ODA 3 – YEŞİL

2+1 olarak tasarlandı. İki adet yatak odası ve bir adet mutfaktan oluşuyor.  Bir adet çift kişilik yatak, bir adet tek kişilik yatak mevcut. İstenirse çekyat bir kişilik yatak olarak kullanılabiliyor.

ODA 4 – MAVi

2+1 olarak tasarlandı. Yatak odasında bir adet çift kişilik yatak ve diğer odada dilediğinizde açılabilen iki adet çekyat bulunur. Üst kattadır, mutfak balkonun yan tarafında kapalı bağımsız bir bölümdür.